Wedstrijden

Group Stage
jun 14, 2024
21:00 Duitsland Duitsland - Schotland Schotland
jun 15, 2024
15:00 Hongarije Hongarije - Zwitserland Zwitserland
18:00 Spanje Spanje - Kroatie Kroatie
21:00 Italie Italie - Albanie Albanie
jun 16, 2024
15:00 Polen Polen - Nederland Nederland
18:00 Slovenie Slovenie - Denemarken Denemarken
21:00 Servie Servie - Engeland Engeland
jun 17, 2024
15:00 Roemenie Roemenie - Oekraine Oekraine
18:00 Belgie Belgie - Slowakije Slowakije
21:00 Oostenrijk Oostenrijk - Frankrijk Frankrijk
jun 18, 2024
18:00 Turkije Turkije - Georgie Georgie
21:00 Portugal Portugal - Tsjechie Tsjechie
jun 19, 2024
15:00 Kroatie Kroatie - Albanie Albanie
18:00 Duitsland Duitsland - Hongarije Hongarije
21:00 Schotland Schotland - Zwitserland Zwitserland
jun 20, 2024
15:00 Slovenie Slovenie - Servie Servie
18:00 Denemarken Denemarken - Engeland Engeland
21:00 Spanje Spanje - Italie Italie
jun 21, 2024
15:00 Slowakije Slowakije - Oekraine Oekraine
20:00 Polen Polen - Oostenrijk Oostenrijk
21:00 Nederland Nederland - Frankrijk Frankrijk
jun 22, 2024
15:00 Georgie Georgie - Tsjechie Tsjechie
18:00 Turkije Turkije - Portugal Portugal
21:00 Belgie Belgie - Roemenie Roemenie
jun 23, 2024
21:00 Zwitserland Zwitserland - Duitsland Duitsland
21:00 Schotland Schotland - Hongarije Hongarije
jun 24, 2024
21:00 Albanie Albanie - Spanje Spanje
21:00 Kroatie Kroatie - Italie Italie
jun 25, 2024
18:00 Nederland Nederland - Oostenrijk Oostenrijk
18:00 Frankrijk Frankrijk - Polen Polen
21:00 Engeland Engeland - Slovenie Slovenie
21:00 Denemarken Denemarken - Servie Servie
jun 26, 2024
18:00 Slowakije Slowakije - Roemenie Roemenie
18:00 Oekraine Oekraine - Belgie Belgie
21:00 Georgie Georgie - Portugal Portugal
21:00 Tsjechie Tsjechie - Turkije Turkije
Round of 16
jun 29, 2024
18:00 Tweede Groep A - Tweede Groep B
21:00 Eerste Groep A - Tweede Groep C
jun 30, 2024
18:00 Eerste Groep C - Derde Groep D/E/F
21:00 Eerste Groep B - Derde Groep A/D/E/F
jul 01, 2024
18:00 Tweede Groep D - Tweede Groep E
21:00 Eerste Groep F - Derde Groep A/B/C
jul 02, 2024
18:00 Eerste Groep E - Derde Groep A/B/C/D
21:00 Eerste Groep D - Tweede Groep F
Quarter Finals
jul 05, 2024
18:00 Winner 39 - Winner 37
21:00 Winner 41 - Winner 42
jul 06, 2024
18:00 Winner 40 - Winner 38
21:00 Winner 43 - Winner 44
Semi-final
jul 09, 2024
21:00 Winner 45 - Winner 46
jul 10, 2024
21:00 Winner 47 - Winner 48
Final
jul 14, 2024
21:00 Winner 49 - Winner 50